Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

slide101

Çocuklarının geleceklerine yatırım da bulunmak isteyen aileler eğitimlerine önem vermektedir. Kaliteli okullarda, iyi eğitim alması şüphesiz her çocuğun geleceğine yatırım olarak önemli unsurlardan biridir. Özellikle çocuğunuz 3 – 6 yaşında ise okul öncesi eğitimi de oldukça önemli. Geçen senelerde okul öncesi eğitime ilk okula atılacak bir adım gibi yanlış algı söz konusu olsa da artık günümüzde nihayet okul öncesi eğitim de hak ettiği değeri almaktadır. Sadece bir adım ve alıştırma dönemi değil aynı zamanda çocukların gelecekleri için adeta önemli taşlardan biridir. Günümüzde okul öncesi eğitim kurumların sayesinde ve Milli Eğitimin Bakanlığımızın da desteği ile artık daha önemli hale geldi. aileler çocukluklarının gelişimi için okul öncesi eğitime başvurmaktadırlar.

Anaokullarının önemli olması bir o kadar da eğitim veren kurumların kalitesi ile doğru orantıdadır. Eğitim ve öğretimi gerekli şekilde vermeyen, kaliteli bir hizmet sunmayan kurumlarda alınan eğitimler sadece vakit kaybından öteye gitmeyecektir. Acıbadem Anaokulları verdikleri kaliteli hizmet ile okul öncesi eğitime verilen değeri artırmaktadır. Kaliteli kadrosu, uzman eğitmenleri ve güvenli okul mekanları ile sağlanan eğitim sayesinde Acıbadem Anaokulları adını yazdırmayı başarmış, tercih edilenler arasında ilk sıralar yerleşmiştir. Doğru eğitim öğretim sağlamayan kurumlara, Milli Eğitim Bakanlığı onaysız ve merdiven altı tabir edilen kurumlara inat kaliteli ve güvenli Bakanlık desteği doğrultusunda verdikleri eğitim ile çoğu ailenin güvenle tercih ettikleri arasındadır.

Acıbadem Anaokulları sundukları hizmet ile beğeniyle karşılanıyor. Sadece çocukların okul öncesi alışkanlık dönemi sağlamasının dışına çıkarak, zihinsel ve bedensel gelişimlerine, uzman psikologlar eşliğinde verdikleri eğitim ile ön plandalar. Spor, sosyal sorumluluk projeleri ile hayata sağlıklı birey olarak atılmalarını sağlayan Acıbadem Anaokulları aynı zamanda çocukların öz güvenlerini artırmak, sosyal ve aktif olmalarına da olanak tanımaktadır. Çocukların adeta hayatlarında önemli bir yere sahip okul öncesi eğitim ve kurumları ailelerinde sorumluluğu altında. Güvenle teslim edebilecekleri eğitim kurumlarını bulmak çok kolay. Bunun için yapmaları gereken tek tercih Acıbadem Anaokulları, ailelerinde güvenle tercih edebileceği kurumlar arasında ilk sırada yer alıyor.

 1,206 total views,  1 views today